Pasivní rodinné domy u Prahy Zelený Zlonín – dokonalé bydlení pro všechny generace

novostavby u Prahy

Ne všichni dávají přednost životu na vesnici, ale na druhou stranu nechtějí bydlet v centru velkoměsta. Pasivní domy Zlonín nabízejí kompromis, který vyhoví workoholikům a lidem milují vymoženosti Prahy, ale nedokážou si představit bydlení v jeho rušném srdci.

Novostavby u Prahy k prodeji

Moderní rodinné domy u Prahy Zelený Zlonín se nacházejí v příjemné oblasti nedaleko středu města cca 15 min po dálnici D8 směrem na Teplice. K dispozici je asi 100 domků, k jejichž výstavbě byly použity špičkové stavební technologie i dechberoucí architektonický design. Novostavby u Prahy se budoucím majitelům zalíbí díky aplikaci inteligentní domov.

Proč pasivní domy Zlonín?

Bydlet ve vlastním je sen každého člověka. Pasivní rodinné domy Zlonín nabízejí moderní, inteligentní a cenově výhodnou alternativu. Do detailu propracované vilky uchvátí trendy designem a nebývale nízkými náklady na energie. Lze mluvit téměř o 90% úspoře. Navíc lze využít financování čerpáním pomocí programu Nová zelená úsporám. Novostavby u Prahy ohromí antialergenním prostředím, nulovými teplotními rozdíly v místnostech či ideálním klima během všech měsíců v roku. Developerský projekt Zelený Zlonín zaujme také díky občanské vybavenosti a dostupnosti služeb. Kousek od lokality je autobusová a vlaková zastávka, mateřská školka a škola, restaurace, a dokonce golfové hřiště.

Na co se můžete v domě těšit?

Standardní pasivní dům je plně vybavený, a to včetně podlahových krytin, kuchyňské linky a neocenitelného inteligentního ovládání. Třešničkou na dortu je hybridní fotovoltaická elektrárna, vzduchotechnika a rekuperace. Pokud byste se chtěli dozvědět o bydlení u Prahy více, mrkněte na web developerského projektu a pro lepší představu prostudujte rozkresy a řezy domu.

Sdílet článek