Párty stany v několika barvách

párty stan

Chcete se pochlubit pořádnou oslavou, firemním večírkem, svatbou, teambuildingem či jinou nezapomenutelnou akcí? Pokud uvažujete o uspořádání venku, nezapomeňte, že pěkné počasí nijak dopředu neobjednáte. Déšť ani prudké slunce však nezkazí žádné radovánky, když si pořídíte odolný párty stan.

Párty stany postavíte velice rychle

Chráněné prostory k setkávání vytvoříte velmi snadno. Postavení párty stanu zabere jen několik minut. Podle libosti ho smontujete, posléze demontujete a přemístíte na jiný plácek. Vybrat si můžete z šesti barevných provedení, přičemž není problém je různě nakombinovat. K dispozici jsou pevnější ocelové konstrukce a estetičtější hliníkové. I když vaše volba padne na stan s největšími rozměry, nemusíte se bát, že instalace zabere hodně času. Vše zvládne i méně zručný jedinec za několik minut, a to bez nářadí. Převoz provedete bez problémů, složený stan se vejde i do menšího kufru auta. Rychle vytvoříte reklamní stánek, stačí stěny nechat potisknout firemním logem či výstižným sloganem. V případě zájmu se nebojte ani ukotvení k betonu nebo k dlažbě, k tomuto účelu slouží vodní zátěže, které se připevní k noze konstrukce.

Chráněné místo k prodeji

Naskytla se vám příležitost prezentovat svoje výrobky na trhu, veletrhu a jiných prodejních akcích? I prodejní stánek z plachet vám poslouží, protože zde ochráníte sebe i své zboží při špatném počasí. Střešní a boční plachty můžete mít v modrém, červeném, žlutém, zeleném, bílém a černém barevném provedení. Dodávají se tři základní druhy, odlišující se od sebe materiálem konstrukce a spojovacích částí. S profi kvalitou počítejte u hexagonových variant, kdy je konstrukce řešena hliníkovými profily s šesti hranami tak, aby byla zaručena maximální pevnost. Polyesterová střecha je nepromokavá. Stany nepotřebují žádné extra podmínky pro skladování.