Nové, moderní a přitom levné – seznamte se s bydlením NA VACKOVĚ!

Na vackově

Pokud vás srdce táhne do Prahy a jste ve fázi hledání vlastního bydlení, tento náš tip vám nesmí ujít. Chceme vás upozornit na jeden z developerských projektů, který zažívá velkou popularitu díky tomu, že vzniká v jedné z nejžádanějších lokalit a současně nabízí byty za exkluzivně nízké ceny. 

Žižkov patří k nejžádanějším!

Levné byty v Praze vznikly a současně vznikají v rámci projektu NA VACKOVĚ. Staví se v městské části Žižkov, novou tvář dostane okolí ulice Olgy Havlové. S respektem k okolní zástavbě zde bude vybudováno celkem 5 nových bytových komplexů, které nabídnou celkem 202 moderních bytů. 137 z nich bude mít dispozice 3+kk a budou tak i ideální pro spokojené rodinné bydlení na Praze 3.

prodej bytů Praha

První dvě budovy (A a B) již byly dokončeny a mají číslo popisné. Nastěhování do nich bude možné do konce února 2017. Zajímavostí je, že byty v budově A byly beznadějně vyprodány už v únoru letošního roku, kdy se stavba ještě ani zdaleka neblížila svému konci. Podobně velký zájem je očekáván i při prodeji dalších bytů v rámci budov D a E. Ty jsou aktuálně ve výstavbě, více informací o nich najdete na oficiálních stránkách projektu byty.navackove.cz.

developerské projekty Praha

Jaké výhody bydlení nabízí pražský Žižkov? 

Žižkov je jednou z nejstarších a současně nejosobitějších pražských čtvrtí. Je to kousek do centra i do přírody (v blízkosti jsou parky Balkán a Židovské pece). Nabízí bohatý kulturní život i klid a bezpečí. Neváhejte proto příliš dlouho. Jak ukázala první etapa prodeje, nové byty na prodej v Praze se u developera moc dlouho „neohřejí“.

Než vyrazí na obhlídku a nákup, musíte mít jasno ve finanční stránce. Pomocí této kalkulačky si uděláte základní představu o podmínkách hypotečního úvěru. Pro konkrétní nabídku kontaktuje banku. Nechcete-li tím ztrácet čas, obraťte se na hypotečního poradce.

Sdílet článek