Nebojte se změny dodavatele energií!

dodavatel elektřiny

Zúčtovací období, kdy přichází obálky od dodavatele plynu, elektřiny a vody, nás často děsí pomalu i ve snech. Je to především proto, že pouze při opravdu šetřivém způsobu fungování domácnosti se namísto doplatku objeví v obálce malý přeplatek. Ovšem realita bývá často opačná, tedy doplatky energií musíme řešit splátkovým kalendářem, a protože se nejedná o malá čísla, zasahují tyto doplatky také do našich rodinných rozpočtů.

Ať už sledujete ceny elektřiny, popřípadě patříte k naprostým laikům, a přesto vám vadí přístup velkých dodavatelů energií, nebojte se změny, ušetřete a poznejte férový přístup. Ten je zajišťován především díky menšímu počtu zákazníků a logicky i individuálním přístupem, díky němuž se mohou zaměstnanci menších firem věnovat zákazníkům v maximálním ohledu. To je paradoxně často obrovský problém u velkých dodavatelů energií, protože zde jednoduše zaměstnanci na lidský přístup nemají čas.

Ceny plynu se mění. Dejte vale zbytečným poplatkům.

Kvalitní dodavatel plynu vás bude informovat o přesné ceně plynu i vašem stávajícím tarifu. Levnou elektřinu i plyn si můžete dopřát díky férovému jednání, které se vyvaruje skrytých poplatků nebo nečekaných změn. Zároveň ušetříte dlouhé fronty na pobočce, zdlouhavou administrativu a papírování, protože dodavatel elektřiny vše vyřídí za vás. Moderní přístup k zajišťování energií si už našel řadu spokojených klientů a není se čemu divit. Proč platit více, když nemusíte? Jestliže si chcete spočítat úsporu, otestujte formulář na stránkách https://www.epet.cz/elektrina/, kde zjistíte orientační cenu z pohodlí vlastního domova.

Ušetřete za plyn i elektřinu

Za plyn i elektřinu lze ročně ušetřit zajímavou sumu, která se vám bude hodit na letní dovolenou nebo nákup vybavení do domácnosti. Ať už se rozhodnete pro změnu kvůli lepším cenám či osobitějšímu přístupu, věřte, že změna bude příjemná a efektivní pro vás i vaši peněženku. Ostatně přesné ceníky a formulář pro výpočet úspory najdete třeba tady https://www.epet.cz/plyn/. Jde to snadno, přehledně, rychle a bez dlouhých front!

Sdílet článek