Nakupujte a prodávejte nemovitosti bez problémů

technická inspekce nemovitosti

V nemovitostech se vždy točily ty největší peníze, tudíž je jasné, že nikdo nehodlá přijít zbytečně o naspořené peníze, když kupuje. Prodejci však také chtějí získat tu nejlepší cenu, když prodávají svůj majetek. Realitní služby vám pomohou od zbytečných problémů.

Služby podporující rychlý prodej nemovitosti

Nejde o pár korun, proto se prodeje dočkáte třeba až za několik let. Existují však služby, které mohou výrazně přispět k rychlejšímu jednání a k většímu počtu zájemců. Odhad ceny nemovitosti je tím nejdůležitějším krokem, pokud se neorientujete v aktuálních cenách ve vašem regionu za podobné stavby. Příliš vysoká cena nikoho nedojme, proto získejte skutečnou představu, za kolik budete prodávat. Začíná se analýzou nevyžadující osobní návštěvu, stačí dodat podklady. Individuální analýza zohledňuje vyvíjení cen bytů a domů ve vašem okolí. Stav se posoudí na základě dodaných fotografií. Půjde pouze o představu o tržní ceně, ne o znalecký posudek.

Dále si uvědomte, že mnozí si nejraději prohlíží fotky, protože jim rovnou ukazují, jak vše vypadá. Není žádným tajemstvím, že někdy dost záleží, jak se co zaznamená. Profesionální nafocení bytu podtrhne přednosti exteriéru a interiéru. Dojednáte si termín se zkušeným fotografem, který vám poradí, jak vše dobře připravit. Širokoúhlým objektivem se zaznamenají nejpodstatnější části a vy si převezmete snímky s vysokou kvalitou.

Mnohdy k prodeji pomůže i odborně zpracovaná vizualizace interiéru. Vlastně lidem ukážete, jak může jejich nový domov vypadat, když sem umístí zvláštní nábytek, neotřelé doplňky a náležitě si ho vyzdobí uměním i květinami.

Nabízejte nemovitosti na realitním portálu

Prodáváte, ale nevíte, komu nabízet? Nejjednodušší cestou je zveřejnění na speciálním webu, kde se zaměřují na nejrůznější druhy bytů, domů, pozemků, komerčních a ostatních nemovitostí. Cincink je dobře fungující realitní portál, kde lze prozkoumat tisíce nabídek. Nejvýhodnější bude pro vás registrace, která vás k ničemu nezavazuje a nic nestojí. Zaregistrování mohou využívat soukromé osoby, firmy a realitky. Po zadání několika údajů se dostanete k průvodci prodejem a nákupem, kde vše postupně pochopíte. Hlídací kočka se stane skvělou pomocnicí, protože jakmile upřesníte své požadavky a přání, ráda vám vždy oznámí, že se tu objevila nabídka odpovídající tomu, co právě hledáte. Tím uspoříte dost času. Jistě vás potěší, že za samotnou registraci, za přidávání inzerátů a za nákupy budete střádat kredity, které můžete následně uplatnit jako slevy či na propagaci.

Našli jste si svůj vysněný domek, ale obáváte se, že to finančně nezvládnete? K přesnější představě vám pomůže hypoteční kalkulačka online, kde stačí zadat základní údaje, abyste se dozvěděli, jak budou vypadat měsíční splátky a kolik peněz z úvěru budete mít k dispozici.

Sdílet článek