Moderní tapety do každého interiéru

samolepicí tapety

Stěny tvoří v interiéru významnou plochu, která mu dodává typický charakter. Někdo dává přednost čistě bílým stěnám, jiný má rád větší barevnost. Stěny však lze pokrýt také tapetami, které vytvářejí v bytě příjemný akcent a dovedou místnost zútulnit. Zákazníci mají k dispozici nejen obyčejné papírové tapety, ale také fototapety se zajímavými motivy a tapety s vysokou odolností.

Moderní fototapety zútulní váš byt

V současné době je na výběr spousta vzorů tapet – od obyčejných papírových až po vliesové, jež je možné vlhkým hadříkem lehce omývat. Vedle nich však jsou k dispozici také samolepicí fototapety, jimiž lze vyzdobit mimo stěn třeba také povrch chladničky, kuchyňskou linku nebo podlahu. Jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu s vysokou odolností. Velkou výhodou těchto tapet je hlavně to, že když se vám jejich motiv už omrzí, snadno ho nahradíte jiným. Díky tomu lze v bytě neustále snadným způsobem prostor inovovat, aniž by si člověk musel nutně pořizovat třeba novou kuchyňskou linku.

Snadné tapetování díky podrobným návodům

Také tapetování je se speciálními samolepicími tapetami velmi příjemné. Stačí mít k dispozici tapetovací stěrku na odstraňování bublin, odlamovací nůž na řezání tapety a rozprašovač vody se saponátem a můžete se pustit do práce. Důležité je dodržet pravidlo, že lepená plocha musí být suchá a zbavená všech nečistot. Díky videonávodům tuto práci zvládne každý, kdo má chuť se do toho pustit a alespoň trochu šikovné ruce.

Zajímavé 3D fototapety

Speciální druhem tapet jsou 3D fototapety na zeď, na nichž je motiv zobrazen v živých barvách. Mezi zákazníky jsou oblíbené hlavně přírodní motivy či obrazové pohledy na známá velkoměsta. Díky tomu lze v bytě vykouzlit zajímavou atmosféru, kterou by bíle vymalovaná stěna nedokázala. Tyto fototapety bývají velmi často vícedílné a jsou dodány společně s lepidlem v balení.

Sdílet článek