Lampy a lustry pro světlejší dny

svítidla

Porci vitaminu D vám každý den dodá denní světlo a vůbec nezáleží, zda svítí sluníčko, je zamračeno nebo snad sněží a prší. Jenže občas si chceme také doma dopřát tlumené světlo a navodit intimní atmosféru, která doslova vybízí k relaxaci nebo romantické chvilce ve dvou. Tlumené světlo vám zajistí například volně stojící lampa, lustr s možností regulace svítivosti a též nástěnné svítidlo v moderním designu. Možností je celá řada, finální výběr je pouze na vás.

Zvolte si lustr podle typu místnosti

V žádné místnosti se dnes již neobejdeme bez kvalitního svítidla. Ať už se jedná o koupelnu, kde potřebujeme pořádné osvětlení, aby byl náš make-up perfektní a holení tváře bezchybné, obývací pokoj a stejně tak dětský pokojíček, který lze oživit lampou a lustrem s dětským motivem. Lampičky a světla pro malé děti v sobě snoubí praktické funkce, snadné ovládání a roztomilý design. V jedné chvíli může pokojíček ovládnout velké letadlo s blikající posádkou, princezna v růžových šatech, popřípadě osvětlí prostory oblíbená dětská postavička, zvířátko a též pohádkový hrdina. V ložnici, kam chodíme odpočívat, využijeme zase regulovatelné světlo s barevnými tóny snadno nastavitelnými podle aktuální nálady.

Dostatečné světlo u stolu a v kuchyni

Máte-li doma studenta, věnujte pozornost výběru špičkové stolní lampy, která musí poskytnout dostatek světla a dokonale osvítit kancelářský stůl. Energické světlo zajisté oceníte též v kuchyni, kde je nezbytně důležité vidět na připravované pokrmy nebo ve sklepě, abyste nezakopli či se jakkoliv jinak nezranili. Aktuálně patří mezi úsporná, cenově dostupná a zároveň velmi kvalitní světla LED slibující dlouhou životnost i dostatečný dosah světla. Díky tomu vám odpadnou starosti s měněním žárovek na těžko přístupných místech a budete si moct posvítit kdykoliv bez omezení.

Sdílet článek