Kvalitní spánek záleží i na matraci

Kvalita spánku úzce souvisí s radostmi a energií vašeho života. Pokud se vám bude spát špatně, brzy si všimnete, jak vám budou chybět síly pro činnosti všedních dnů. Dále budete ospalí, nevrlí a připravíte se o pěkné okamžiky se svými blízkými. A někdy stačí málo – vylepšit podmínky ke spaní. 

Matrace pro vaše pohodlí

Malovýroba matrací umožňuje dodání za ceny odpovídající kvalitě. K dispozici máte různé tvrdosti a nechybí ani vysoká nosnost. Matrace 18 cm, 22 cm, 15 cm a jiné výšky získáte rovněž v akci 1+1, což znamená výhodná cena pro dva kusy. Dodací lhůty jsou krátké, i když si necháte vyrobit matrace na míru. Značkové matrace vás mile překvapí kvalitním materiálem. V základní nabídce naleznete i jádro jako monoblok z polyuretanové pěny PUR s vyšší hustotou, což se postará o tvarovou stálost, pevnost a dlouhou životnost. Navíc se jedná o antialergický materiál zaručující nepřítomnost plísní, bakterií a roztočů. 

Hotelový komfort

Pokud si zakládáte na výborně poskytovaných službách pro vaše hosty, potom jistě nebudete riskovat, že se jim bude v posteli špatně spát. Spokojenost klientů hotelů se odvíjí na základě mnoha faktorů. Nejčastěji si přejí útulné prostředí, skvělé jídlo, technické zázemí a možnost si odpočinout. Hotelová matrace by měla být jednou ze záruk dokonalého odpočinku. Vybírat můžete druhy z různých materiálů. V nabídce nechybí výplně z PUR pěny, modely s několika zónami nebo populární sendvičové ortopedické varianty. Není problém vybavit malé penziony či luxusní velké hotely za velmi dobré ceny. Matrace snadno uložíte na pevné desky, pevné a polohovatelné lamelové rošty. Doporučuje se pravidelné otáčení matrací, zejména střídání strany pod nohami a pod hlavou. Vyvarujte se přímému slunečnímu záření. Jádro lze lehce vysávat bez použití motorových kartáčů. Díky zipu odstraníte potah, který vyperete běžným způsobem.