Kvalitní instalatér si poradí s rozvody i odpadem

instalatér Praha

K hlavní náplni instalatéra náleží zapojení odpadů, rozvod vody v interiéru a mnoho jiného, bez čehož se dům neobejde. Vybírejte si řemeslníky, kteří nabídnou kvalitní práci a patří ve své profesi k naprostým odborníkům.

Instalatér je tu pro vás každý den

Měla být neděle skvělým odpočinkovým dnem, ale zradily vás ucpané odpady nebo nefunkční vodovody? Jakmile se něco stane, ihned si uvědomíme, jak je důležité, aby WC dobře splachovalo a z kohoutků tekla čistá voda. Instalatér Praha je naštěstí připraven denně, aby mohl zasáhnout v případě nečekaných potíží. Můžete se spolehnout nejen na kvalitní provedení, ale také na individuální přístup. Instalatérské práce se využívají při mnoha příležitostech. Jde o rekonstrukce koupelen, kuchyní, o kompletní rozvody topení a vody, ale také o ucpané odpady. Nejčastěji se realizují výměny, opravy a montáže toalet, mění se a montují vodovodní baterie, sifony, umyvadla či bojlery. Služby se vám hodí také k instalování myček a praček, k vyměnění a namontování vodoměrů, rohových, redukčních a pračkových ventilů. Pochopitelně se řeší havarijní stavy na rozvodech vody. Pokud bydlíte v hlavním městě a v blízkém okolí, neváhejte se objednat telefonicky, emailem nebo zprávou. 

Čištění odpadů v bytech a domech

Vůbec nejde o příjemnou záležitost, když se vám ucpe umyvadlo, záchod, či se dokonce dávno vypuštěné vrací nejrůznějšími otvory zpátky. Čištění odpadů je nutné i v případech, kdy voda ve dřezu odtéká hodně pomalu a nepomohl ani žádný chemický přípravek. Občas není odstranění příčiny tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Naštěstí čištění odpadů Praha disponuje účinnými nástroji a technikou, aby došlo k brzkému odstranění závady. V koupelně se třeba vyčistí vany a umyvadla od tuků, vlasů a dalších nečistot. Zajišťuje se také strojní čistění, a to ležatých i svislých kanalizací.

Sdílet článek