Jak hledat byt? Zkuste vyhledávač realit

prodej bytu

V jedné písni od Jiřího Suchého se zpívá, že „kdo židli má, ten bydlí.“ Což je pravda tak napůl. Vlastnit židli ještě neznamená, že máte kde složit hlavu. Pokud jste dostali výpověď z nájmu bytu, nebo hledáte nový pronájem či byt k zakoupení, pak sice pravděpodobně někde právě žijete (třeba u rodičů nebo na svobodárně), ale chtěli byste určitě svoji situaci obratem změnit. K tomuto účelu budete potřebovat získat relevantní informace o možnostech, jež se vám nabízejí.

Internet jako pomocník při hledání bydlení

Informace vám ideálně nabídne hlavně prostředí internetu, které je hned po ruce. Jednou z možností, jak si zajistit bydlení, je se podívat na vyhledávač realit Digireality.cz, který nabízí přes 29 tisíc inzerátů. Na trhu realit se pohybuje jež třináct let a za tu dobu pomohl k bydlení mnoha lidem. A vlastně nejen jim. Server totiž nabízí i komerční prostory k pronájmu či koupi.

Hledání volné reality je velmi jednoduché a na stránkách vyhledávače realit se každý ihned brzy zorientuje. Přesto je třeba tomu věnovat určitý čas, zvláště pak, chce-li zájemce bydlet nebo mít kancelář v určitě lokalitě. V takovém případě se jistě oplatí si nechávat posílat na email novinky, aby mu nic podstatného neuniklo.

Jak realitní server funguje?

Hledáte-li tedy nové bydlení třeba v Ostravě, stačí na Digireality.cz zadat do vyhledávače název města a co konkrétně hledáte – pronájem nebo prodej domu, bytu, komerčních prostorů či pozemku. Hledání dále lze blíže specifikovat uvedením ceny, jež jste ochotni investovat, a dále druhem bydlení, případně dalším doplňujícím textem. Následně se vám zobrazí nabídka všech inzerátů, které odpovídají zadaným údajům.

Jednotlivé inzeráty jsou doplněné aktuálními fotografiemi i detailním popisem místa tak, aby si zájemce udělal představu o dané realitě. V něm se dozví, v jakém stavu je realita (revitalizace, modernizace), jak je veliká i jaká je její cena. K dispozici je současně mapa, na níž je nabízená realita zobrazena.

Nejdůležitější informací na realitním webu je určitě kontakt na realitní kancelář, s níž si zájemce může smluvit schůzku nebo sjednat prohlídku reality, případně zjistit další potřebné informace, které potřebuje pro své rozhodování.

Další služby, které potěší

Pronájem nebo prodej bytu bude podstatně jednodušší, když zájemce využije i nabídku Digireality.cz. S realitami je totiž spojena spousta papírování a nutnost se držet paragrafů, jež se k realitám vztahují. Ať už se jedná o nájemní nebo kupní smlouvu, vypracování darovacích či zástavních smluv k nemovitosti a podobně. V takovém případě je možné využít služeb advokáta. 

A kdo chce mít prodej své nemovitosti úplně bez starostí, tak může využít plného servisu, který zahrnuje telefonickou konzultaci s advokátem a následnou úpravu smlouvy podle aktuálně platných zákonů, sepsání návrhu na vklad nemovitosti do katastru, ověření podpisů a další služby.

Sdílet článek