I malé změny interiéru dovedou potěšit

bytový textil

Již vás otravuje se vracet domů, kde všechno vypadá skoro stejně už několik let? Nemusíte mít na účtu v bance hromady peněz, abyste si udělali radost a proměnili interiér k nepoznání. Vždyť i malé úpravy vás dostanou ze zaběhlého stereotypu a opět se budete domů nadšeně vracet.

Úpravy odstartujte v ložnici

Ložnice znamená oázu klidu. Tady lidé odpočívají, spí a nabírají síly na další perné dny. Zbavte se rušivých faktorů přicházejících například z ulice. Odstranění hluku vyžaduje výměnu oken s lepší izolací. Pokud máte problémy se spánkem, snažte se včas najít řešení, jinak vás brzy přestane poslouchat dobré zdraví. Nemusíte zrovna měnit celou postel, ale zvažte, jestli nepotřebujete novou matraci, nejlépe takovou, aby vyhovovala vašim individuálním požadavkům. Dalším krokem k lepšímu spaní bude úplně nové povlečení, alespoň s důrazem na kvalitní provedení a na materiál, který nebude nijak dráždit vaši pokožku. V současné době není problém vybírat z mnoha neodolatelných vzorů. Nabízejí se květiny, zvířata, příroda a další nápadité modely. Pokud si sladíte závěsy s barvami ložního povlečení, získá pokoj nádech tajemna.

Tipy na dokonalé proměny

Zvykli jste si na žaluzie a vaše okna nemají záclony? Bytový textil se hlásí o slovo! Vraťte se k tradicím a oblékněte okna, protože si ihned všimnete, jak se celý byt proměnil k lepšímu. Pokud nechcete, nemusíte se nutit ke koupi záclon dlouhých až na zem, i když vypadají elegantně. Dnes se vyrábějí v rozličných délkách. Záclony vám neuberou světlo, když si to nepřejete, stačí si zvolit zkrácené varianty. Jistě vás ohromí nápadité vzory, lemy a zvýrazněné spodní části. K velmi populárním náleží provázkové typy, u kterých postačí jednoduché zkrácení podle momentálního zájmu na požadovanou délku. K velmi poptávaným se řadí ucelené sady na balkony.

Sdílet článek