Dveře jako výraz vkusu

dveře porta doors

Byť jsou dnes velmi moderní otevřené prostory, stále se najdou místnosti či kanceláře, kde je instalace dveří nezbytná. Díky dveřím získáte soukromí a investujete-li do kvalitních zárubní, též vkusný doplněk. Inspirujte se aktuálními trendy a vybírejte interiérové, vchodové i technické dveře vysoké kvality!

Vchodové dveře plní řadu funkcí

Nezapomínejte, že vchodové dveře jsou tím prvním, co vidí hosté i sousedi. Požadavky na vstup jsou nekompromisní a kromě vzhledu musí garantovat bezpečnost. Volte proto takové modely, jež jsou opatřeny bezpečnostními zámky a odolné vůči teplotním změnám. To platí zejména pro zárubně a dveře u rodinných domů, chat a garáží, kde je vchod vystaven celoročním rozmarům počasí. Zaručeně oceníte i přehledný katalog, kde najdete i dveře se zvukotěsnými a bezpečnostními vlastnostmi.

Chcete-li si prohlédnout vybrané modely raději na živo, navštivte například pobočky firmy Atex Planá v Praze, Jihlavě a Plané nad Lužnicí, kde jsou kromě dveří k vidění též okna, podlahy a půdní schody. V neposlední řadě smíte využít odborné poradenství a vybrat tak maximální kvalitu za rozumnou cenu se skleněnými výplněmi a stejně tak v plném provedení.

Evropská kvalita v nadčasovém designu

Takto by se dala charakterizovat značka Porta Doors, jež využívá moderních technologií a pracovních postupů. Výrobce představuje široký sortiment, kde najdete nejen lakované interiérové dveře v unikátním designu s prodlouženou zárukou. Nároční zákazníci si oblíbili dveře Porta Doors především pro cenovou dostupnost a špičkovou kvalitu.

Firma pracuje též s dýhovanými povrchy v barvách oblíbeného dřeva, jež vnáší do vnitřních prostor kus přírody a přirozeně navazuje na styl domova. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost klasickým dveřím anebo vás osloví shrnovací a zašupovací modelové řady. Vždy očekávejte prémiovou kvalitu včetně širokého spektra kování a klik.

Sdílet článek