Dřevěné podlahy pro komfortní bydlení

Dřevěné podlahy patří ke stále vyhledávaným pro své jedinečné vlastnosti a zdravotní nezávadnost. Ekologické a zároveň moderní řešení pro různé druhy interiérů si získá vaši pozornost i tím, že si lze vybrat z několika typů úprav. 

Dřevěná podlaha s individuálním vzhledem

Dřevo je jedinečné svou strukturou a tónováním, proto i vaše podlahy budou vypadat originálně. Už jste zkoušeli, jak je příjemné chodit po podlaze ze dřeva? Doma se vám vlastně zabydlí kus přírody a vytvoří báječnou atmosféru, abyste se sem rádi vraceli. Nejčastěji se setkáte s vícevrstvými dřevěnými podlahami, kdy se plovoucí podlahy řadí do třívrstvých a dvouvrstvé znamenají spíše vylepšené klasické parkety. Individuální přístup a české řemeslo zaručují zákazníkům precizní zpracování a možnost získat osobité dekory s nádhernými kresbami dubového dřeva. Podlahy z kolekce The Family mají tři vrstvy, mezi nimiž nechybí odolná vrchní s tloušťkou tři milimetry. Počítat můžete s maximální odolností, stabilitou a komfortem během užívání. Dá se nakombinovat i s podlahovým topením. Udržování je velmi snadné (mop, vysavač), jelikož bude vše ošetřeno z výroby tvrdým voskovým olejem. V této kolekci se nabízí sedm osobitých dekorů. Nadchne vás jemná přírodní struktura, ale také ekologické kouřové provedení. 

Bezproblémová údržba a pokládka podlah

Plovoucí podlaha dnes znamená nejen snadnou pokládku, kdy během krátkého času získáte atraktivní vzhled místností, ale můžete se spolehnout i na voděodolnost povrchu, odolávání malým škrábancům a skvrnám. Čištění je jednoduché a rychlé. Masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy Esco budou vyhovovat všem milovníkům přírodních materiálů. K nepřehlédnutelným kladům patří dlouhá životnost, odolávání slunečnímu záření a otěru. Při poškození lze bez potíží renovovat, zničená prkna se vymění, malé vady přelakují či zbrousí.