Dětské pokoje s barevnými doplňky

dětské deky

Zařizování dětského pokoje je vždy potěšením i pro rodiče, vždyť chtějí pro své potomky jen to nejlepší. Stejně se nevyhnete několika obměnám, protože tříleté dítě potřebuje něco jiného než desetileté. I tak uděláte spoustu parády pomocí doplňků za příznivé ceny.

Barevné prostředí pro veselou náladu

Pestrost sama přivodí radost, proto se snažte, aby pokoj hrál mnoha barvami. Možná se vám nezamlouvá pořizovat nábytek v růžové, modré, zelené nebo fialové barvě, ale i když pořídíte hnědou či bílou klasiku, určitě nepůjde o špatné rozhodnutí. Právě neutrální odstíny nábytku jsou perfektně nakombinovat s barevnými doplňky. Začít můžete u postele, kde se tráví mnoho času. Do menších místností nastěhujte skládací nebo patrové postele, uspoříte tím nějaký prostor. Spánek je velice důležitý, proto nepodceňujte investici do kvalitní matrace. Nezapomeňte na dětské prostěradlo o správné velikosti, z dobrých materiálů, aby bylo příjemné na dotek. Dětské deky a prostěradla vybírejte v bláznivých designech a ve výrazných barvách. Nikdy nezklame bytový textil z bavlny. Vaše nejmenší navíc hodně potěší motivy známé z filmů a televizních pořadů.

Nápadité hraní v klidu domova

Děti si rády hrají, proto jim ochotně kupujeme nejrůznější hračky, které je baví kratší nebo delší dobu. Co říkáte na spojení hračky a užitečné věci dohromady? Jedním z hodně oceňovaným dárkem je dětský koberec silnice. Kromě toho, že funguje jako klasický koberec, dá se na něm rozvíjet dětská fantazie a zabaví se i dlouhé hodiny. Může být na něm znázorněna silnice ve městě různého druhu. Předností je velká pestrost a poskytnutí velké hrací plochy. Stačí zapojit představivost a během chvilky se pustíte do realizování příběhů, které se mohou na tomto místě odehrávat. K tomu se použijí autíčka a následně se projedete po cestách, po kruhových objezdech, kde nechybí ani dopravní značky.

Sdílet článek