Betonové ploty jako univerzální oplocení

ploty z betonu

Ohraničení vlastního pozemku a nemovitostí patří dnes k nezbytnostem. Nejde však jenom o bezpečnostní prvek, ale zároveň o estetický doplněk. Praktické betonové oplocení je univerzálním řešením pro rodinné domy, které seženete v několika stylových variantách.

Kvalitní betonové ploty s dlouhou životností

I z betonu se dají vyrobit pěkné modely plotů, které vypadají stylově a doplní váš moderní dům. Betonové ploty zhotovené z kvalitního českého betonu vynikají výbornou pevností a odolností. Patří mezi bezúdržbové a budou vám sloužit bez poškození i několik desítek let. Beton na ploty se skládá z čistě přírodních materiálů, proto dochází vlivem klimatických podmínek ke kolísání vlastního přirozeného složení či vystoupení k tzv. výkvětu na povrchu. Jedná se však pouze o estetickou záležitost, nijak se tím neovlivňují užitné vlastnosti ani funkčnost. 

Druhy a výhody betonových plotů

Pro betonový plot se klienti rozhodují po spatření různých typů. K dispozici je plot s rovnou deskou, který vypadá jednoduše, ale i moderně, okrasně a funkčně. Ke každému domu se hodí praktický s obloukovou deskou v nadčasovém vzhledu. Trochu výjimečné rafinovanosti přináší zhotovení s ozdobnou mřížkou. V různých barvách se dělají ploty z betonu s dřevěnými prvky. Všechna zvolená provedení obdržíte za příznivou cenu, s kvalitním certifikovaným složením a vyberete si z opravdu široké nabídky. Nechybí možnost dopravy, montáže na klíč a záruční i pozáruční servis. Klienti mohou očekávat individuální jednání a vzájemnou domluvu, aby vše vedlo k jejich spokojenosti. Naopak nečekejte žádné polské napodobeniny, neodborně provedenou montáž, nepořádek na místě realizování, nedodržení dohodnutého termínu montáže nebo dodatečné navyšování ceny. Sestavení proběhne na základě vašich představ. Vy si můžete vybrat i tvar zakončení plotu, barvu, dekor a výšku.

Sdílet článek