Autoplachta místo garáže

Autoplachta

Nezáleží, zda máte drahý luxusní vůz, nebo staršího plechového miláčka. V každém případě si vaše vozidlo zaslouží kvalitní péči a údržbu po celý rok. Jenže co dělat, když nemáte garáž a vůz musí čelit nejen nepříznivému počasí, ale také vysokým teplotám, prachu a na frekventovaných místech též vandalismu? Řešení se nabízí v podobě praktické autoplachty, která se nejen snadno upevňuje, ale zároveň disponuje řadou benefitů, pro něž si její používání zaručeně oblíbíte!

Plachta na auto šitá na míru

Pokud se obrátíte na odborníky, můžete se těšit na kvalitní plachtu odpovídající rozměrům vašeho vozu. Autoplachta ve stříbrném provedení je skvělá ochrana před UV zářením a rovněž ochrana před sluncem. Při vysokých teplotách zabraňuje přehřívání interiéru automobilu. Díky pravidelnému užívání ochranné plachty prodloužíte životnost osobního auta a zároveň zabráníte korozi nebo odření laku. Kompletní ochrana čeká též na gumové části a záhyby, kde často uhnívá spadané listí. Plachta je individuálně navržena a opatřena gumou v přední i zadní části tak, aby se jednoduše natáhla a nesklouzávala z auta. Na plachtě jsou stejně tak dvě kapsy určené pro zrcátka.

Kvalitní nylon je základ

Na výrobu plachet se používá odolný a pevný nylon, jenž je zároveň velice lehký a snadno uskladnitelný do pouzdra, které je součástí balení. Nespornou výhodou autoplachty je udržitelný tvar a snadná manipulace bez obav ze zašpinění. Pokud chcete investovat do opravdu kvalitní ochrany vozidla, obraťte se na profesionály, kteří pracují se špičkovými materiály a šijí plachty na míru ve velice krátkém čase. Rovněž neúčtují balné a zákazníkům zasílají vzorky. Tito odborníci pracují s plachtami všeho druhu, proto vám poradí také s volbou zakrývacích plachet nebo značně populárních stínících sítí na ploty, díky nimž získáte dostatek soukromí na své zahradě či balkoně.

Sdílet článek