Domluvte se!

výuka angličtiny

Říká se, že čím víc řečí umíme, tím více jsme člověkem. Rozhodně je potřeba se domluvit i jinými jazyky, než rodnou češtinou. V dnešním světě, kde jsou hranice otevřené a každý může svobodně cestovat, potkáváte stále častěji cizince, či jste sami cizinci na dovolené v nějaké zemi. V takovém případě se musíte nějak domluvit a ne všude to jde, jak se říká, rukama a nohama. Proto jsou zde jazykové školy, které vás v jakémkoliv věku naučí mluvit jazyky, které se vyberete. Stačí mít jen chuť učit se něčemu novému.

Ověření lektoři

Pokud se chcete naučit cizím jazykům opravdu rychle a efektivně, je potřeba být celým kurzem provázen zkušeným lektorem. Takoví jsou například na jazykové škole Lingua Sandy, která je hrdým členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ.

Aby mohla škola takový certifikát získat, musí mít přísná výběrová řízení na lektory, a i po přijetí je každý lektor jednou ročně přezkoušen předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, což garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Můžete si tedy být jistí, že všichni lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům.

Široký výběr

Jazyková škola Lingua Sandy vyučuje 41 světových jazyků. Každý jazyk má samozřejmě svého garanta, který dohlíží na preciznost vyučování. Jazykové kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost, pro firmy i žáky, kteří zrovna dokončili maturitní studium. Nechybí samozřejmě ani kvalitní výuka angličtiny, která je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světě.

Čeká vás jednoletý intenzivní kurz, během kterého se naučíte vše potřebné pro znalost jazyka psanou i mluvenou formou. Kurz je ukončen mezinárodní zkouškou a přípravou na OSP Scio testy.

Pokud se chcete naučit opravdu dobře cizímu jazyku, zvolte certifikovanou školu, která je ve svém oboru jasným profesionálem.

Sdílet článek