Darujte letos charitativní kalendáře

kalendáře

Kalendáře jsou velmi oblíbeným dárkem firem pro zaměstnance, věrné zákazníky i obchodní partnery. Aby také ne, jde o praktickou věc, kterou doma či v kanceláři užije snad každý. Nástěnné kalendáře si rádi vystavujeme a obdivujeme fotografie pro každý měsíc či týden, ty stolní nám slouží k poznamenání si, kdy jdeme příště k zubaři.

Připadají vám kalendáře jako příliš ohraný dárek? Někdy se vyplatí nevymýšlet žádné zbytečnosti a zůstat u toho, co je osvědčené. Přesto můžete k celé záležitosti přistoupit trochu jinak a obdarovat kalendářem, který má nějaký hlubší smysl.

Charitativní kalendáře podpoří potřebné projekty

Chcete zákazníkům či obchodním partnerům ukázat, jak dobré máte srdce? Zapomeňte na klasické reklamní kalendáře a darujte raději ty charitativní. Samozřejmě jsou o něco dražší, ale investované peníze nejdou do kapsy společnosti, jež vám kalendář vyrobila, nýbrž potřebným lidem. Pro rok 2021 je moc pěkný například kalendář Děti malují pro Konto Bariéry. Jeho zakoupením přispějete na Fond vzdělání, který hradí náklady na studium zdravotně postiženým dětem a mládeži ve speciálních základních a středních školách.

Nechte na kalendář natisknout vaše logo

Samozřejmě je možné si charitativní kalendář na zakázku nechat upravit. Můžete si na stojánek nechat natisknout vaše logo. Získáte reklamu, a ještě přispějete na dobrou věc. A kde tohle zajistit? Pokud si chcete nechat na kalendář natisknout logo, nemůžete ho kupovat přímo. Tedy lze to tak udělat, ale pak byste museli zvlášť oslovovat nějakou reklamní agenturu, aby vám potisk zajistila. Lepší je obrátit se na firmu, která tohle všechno zajišťuje naráz.

Jednou z nich je i Helma 365 s.r.o., jež nabízí přímo zakázkový tisk kalendáře. Kalendář Děti malují pro Konto Bariéry už má v nabídce, takže nezbývá než začít domlouvat potisk. Lepší je řešit to s předstihem, před Vánocemi chce svoje kalendáře spousta firem, tak ať se pak nemusíte stresovat, zda se vše stihne. Helma 365 má navíc aktuálně 20% slevu pro firmy, využijte jí.