Cyklo krámek pro opravdové milovníky kol

cyklo dres na kolo

Patříte mezi milovníky pohodových cyklo toulek, popřípadě sázíte na rychlost a výkon v podobě profesionálních závodů v cyklistice? Ať už tak či onak, krámek společnosti VELOKLASIK hned u modřanské cyklostezky v Praze spojuje fanoušky kol i jezdce všech věkových kategorií a jízdních stylů. Posedět si tady můžete u vynikající kávy, podívat se na poslední cyklo závod nebo si jednoduše vybrat svůj nový cyklo dres a další nezbytné cyklo oblečení. Čeká na vás útulná atmosféra v hlavní roli s Patrikem, cyklistou tělem i duší.

Café du cycliste

V malém krámku toho naleznete opravdu mnoho. Od elegantních a funkčních cyklodresů až po lehké závodní dresy či bikepacking, kde hlavní roli hraje příměs vysoce kvalitní vlny merino. V nabídce nechybí samozřejmě dámský a pánský cyklodres ve vyšší cenové kategorii, jež garantuje především komfort během jakékoliv vyjížďky. Přitom tady ale nemusíte pouze nakupovat. Pokud svůj cyklo dres na kolo máte, stačí jen posedět a poklábosit s ostatními nadšenci do výletů a projížděk. Ty se navíc konají každý čtvrtek v pozdějších odpoledních hodinách, přičemž se vyráží přímo od krámku VELOKLASIK. Toto místo si doopravdy zamilujete. Tady se nikam nespěchá, což dokazuje i pohodová atmosféra. Přijďte si vychutnat svůj šálek kávy a prohlédnout si oblečení na kolo, v němž se vám budou budoucí kilometry skvěle jezdit.

Jaký cyklistický dres na kolo si vybrat?

Pokud patříte mezi vášnivé kolaře, ale zatím jste svůj vysněný dres nenašli, nezoufejte. Věříme, že právě ve VELOKLASIK si vyberete, protože nabídka je pestrá a skládá se pouze z vysoce kvalitních a funkčních modelů. Varianty pro muže i ženy vám umožní barevně se sladit a užívat si příjemný komfort během parných letních dní i vyjížděk za nepříznivého počasí. Modelová řada dresů z merino vlny pak nadchne celoroční jezdce, pro něž je primární pohodlí. Milá obsluha je připravena vám poradit s výběrem i velikostí a doporučit to nejlepší, co krámek nabízí.

Sdílet článek