Co si mám přát k Vánocům? Poradí česká appka.

Pokud je něco, nad čím byste už nyní měli začít uvažovat, je to odpověď na otázku, co si mám přát k Vánocům. Jelikož v následujících měsících se vás rodina a blízcí pomalu nebudou ptát na nic jiného. Každoroční hledání odpovědí na otázky, co k Vánocům pro vás, ale i od vás pro ostatní, je však čím dál složitější.

„Inspiraci najdete na VOLOwishlist.com“

VOLOnauti mají rady na dárek

Ne každý oplývá super schopností, trefit se do černého při výběru dárků. Je tak mnohem snadnější nechat se inspirovat ostatními, kteří už vědí, co si přejí. Vy si jen projdete jejich tipy a následně vyhodnotíte, zda by to ocenila i vámi obdarovávaná osoba. Jednotlivé inspirace přitom nejsou výběrem obchodníků, kteří chtějí prodat své zboží, ale reálná přání lidí, kteří si dali tu práci najít to nejlepší na trhu.

Filtruj a vybírej tipy na dárky

Díky jednotlivým filtrům můžete velmi rychle projít vybranou sekci, ale rovněž vyfiltrovat tipy pro předem zvolenou osobu. Sami si navíc můžete ještě více ulehčit práci, pokud naučíte sebe i rodinu aplikaci využívat a tvořit vlastní wishlisty. Díky tomu už nebudete muset uvažovat za ně, jelikož si to vymyslí sami. Vždy tak víte, co si přát, ale také co komu dát k Vánocům.

tipy-darky.-vanoce

Zase další vánoční aplikace?

Co takhle mít aplikaci na dárky, ve které budete mít lehce organizovaný pořádek všeho, co vás přes rok zaujalo? Vánoce, svátky, narozeniny nebo třeba výročí. Díky bezplatné aplikaci VOLO už nikdy nezapomenete na tipy na dárky, které vás během roku napadli. Aplikace vám připomene i narozeniny vašich blízkých. Nabídne tipy na dárky od ostatních uživatelů. A ukáže ostatním, co si přejete vy sami. Stejně jako vám, co si přejí vaši blízcí.

Teď, když znáte aplikaci VOLO, už nikdy nebudete muset googlit „Co si mám přát na Vánoce“, nebo „Co si mám přát k narozeninám“. U nás najdete vždy inspiraci na přání, ale také nápady na dárky, které jste si poznamenali v průběhu roku.

Tým VOLO vám přeje krásné svátky a jen ty nejlepší dárky.