Co koupit pod vánoční stromeček?

originální dárky

Necháváte dárky na poslední chvíli? Nebojte, rozhodně nejste jediní. Jelikož však čas celkem výrazně letí, musíme říci, že je vhodné dále neotálet a pořídit to pravé. Nemáte inspiraci? Nezoufejte. Dáme vám několik tipů. A začneme tím, jaké pořídit dárky pro muže k narozeninám. Možností je zde celkem dost a jednou z osvědčených je situace, kdy se zaměříte na jeho koníčky. Jistě je něco, co by mohl potřebovat a to mu následně můžete také koupit. To je náš tip číslo jedna.

Hitem se stávají poukazy na zážitky

Nejsou to jenom klasické hmotné dárky, které je možné mužům pořídit. Do popředí se v posledních letech dostávají také různé poukazy. Mají tu výhodu, že se dají koupit online, třeba i pár hodin před rozbalováním dárků. To je pro vás nakupující velké plus. A jaké pořídit, aby byl muž nadšený? My doporučíme třeba:

  • Adrenalinové zážitky
  • Zážitky spojené s konzumací jídla nebo pití
  • Poukaz na kompletní mužskou péči

Co koupit ženám?

Tipy na dárky pro muže máme za sebou. A tak se musíme zaměřit i druhým směrem, a to konkrétně na ženy. Jaké originální dárky pro ženy jsou ty, se kterými nešlápnete vedle? I zde to může být poukaz. A na co? Třeba na různé kosmetické procedury, stejně jako třeba na masáž, nebo cokoliv ve spojení s relaxací. Pamatujte, že si ji zaslouží skutečně každá žena.

Šperk nikdy nezklame

Pokud je něco, co mají ženy skutečně rády, a s čím nemůžete šlápnout vedle, potom se nejedná o nic jiného, než o šperk. Není důvod se obávat, že takový dárek musí být nutně velmi drahý. Určitě ne. Pokud zvolíte stříbro, nebo také chirurgickou ocel, jedná se o typ dárku, který je i celkem levný. A jaké jsou možnosti? Je jich mnoho. Třeba náušnice, mohou to být také řetízky, náramky, ale i zajímavý prsten. A když se nebojíte utrácet, zkuste například kombinaci bílého zlata a diamantu. Je doslova neodolatelná.

Sdílet článek