Chytré hodinky? Umí toho víc, než myslíte

chytré hodinky pánské

Chytré hodinky zažívají obrovský boom a jejich prodejnost neuvěřitelně roste. Stojí za tím nejen skvělá práce designérů, kteří si hrají s vizuálem hodinek, ale také spousta chytrých funkcí, jež oceníme jako milovníci sportu či fanoušci zdraví. Dámské chytré hodinky už dávno nemají pouze sportovní design, koupíte i modely v elegantním provedení a stejně tak chytré hodinky pro pány či děti. Chytré hodinky pro děti navíc působí edukačně, učí děti sledovat zajímavé hodnoty a pracovat s nimi.

Co umí a co vám nabídnou?

Velmi oblíbený dárek jsou chytré pánské hodinky. Jsou zajímavým fitness doplňkem a pyšní se neuvěřitelnou výdrží baterie. Nemusíte je nabíjet jako jiné modely hodinek, jež vám na ruce vydrží pouze jeden den. Zapomeňte na velké a často nevzhledné digitální ciferníky se složitými funkcemi, přichází čas pro milovníky komfortu a minimalismu. Například moderní hodinky pro pány se dají používat hned několika způsoby. Díky analogovému ciferníku jsou vyhledávanou alternativou a příjemnou změnou oproti klasickým fitness hodinkám. Tento model jednoduše spárujete s mobilem pomocí Bluetooth a speciální aplikace. Na první pohled vás zaujme speciální ručička, díky níž budete mít přehled o svých krocích. Hodinky disponují ochranou proti vodě, můžete s nimi pohodlně plavat, propojit je s GPS či monitorovat a vyhodnocovat sportovní trénink, denní aktivitu i hlídat spánek.

Hybridní hodinky nadchnou cenou

Stylové a dostupné v několika barvách hodinky ukládají data po dobu pěti dní. Můžete si ověřit, jak jste na tom nejen s fyzičkou, ale též sledovat překonané vzdálenosti, vaše tempo či spálené kalorie. Hodinky jsou bezpečné, ovládají se intuitivně a hodí se pro všechny věkové kategorie. A kdo si rád pospí, zajisté ocení i funkci buzení. Takový dárek nadchne nejen vašeho partnera, ale i někoho, kdo si rád hlídá svou kondici a překonává své limity. Máte nejvyšší čas investovat do kvalitních hodinek s řadou benefitů.

Sdílet článek