Cherokee – značka zdravotnického oblečení, které dobře sedí

fonendoskop

Zajímavé oblečení nabízí americká módní značka Cherokee, která se specializuje na pracovní oděvy do zdravotnictví. Typické pro ni jsou střihy, jež opravdu sedí, a příjemné materiály, které se výborně nosí. Při práce se potřebujete určitě cítit co nejlépe, což vám zprostředkuje strečový materiál, z něhož jsou oděvy šité. Díky tomu se snadno přizpůsobí různým typům postav. Dámské oděvy Cherokee mají sportovně-elegantní vzhled, s nímž se pracovnice ve zdravotnictví mohou cítit hezky žensky. Pro pány je přichystaná pánská kolekce s prvky sportovní ležérnosti a samozřejmostí je také pohodlný střih.

Nákup on-line pohodlně a rychle

Výhodou značky Cherokee je především to, že jednotlivé kusy pracovních zdravotnických oděvů je možné mezi sebou libovolně kombinovat. Díky tomu si můžete zvolit přesně ten druh oblečení, v němž se budete dobře cítit. Vzhledem k tomu, že oblečení Cherokee je k zakoupení v internetovém obchodě, lze ho vybírat v klidu vašeho domova bez toho, aby vás cokoliv vyrušovalo. K dispozici jsou také tabulky jednotlivých dámských a pánských velikostí, s nimiž bude výběr oděvu podstatně jednodušší. Barevně je pracovní oděv přizpůsobený zdravotnickému prostředí, proto je použitá hlavně bílá, světle a tmavě modrá či zelená látka. Některé blůzy – například do zubní ambulance – jsou vyrobené z látky s potiskem.

Fonendoskop barevně sladěný s oděvem

Součástí zdravotnického oděvu americké značky Cherokee jsou obvykle dámské a pánské kalhoty, blůzy a košile, šaty a čepice. Zdravotníci potřebují ke své práci také fonendoskop, který nosí při sobě. Zajímavě vypadá fonendoskop barevně zkombinovaný s oblečením. Jde to poměrně snadno udělat, pokud si vyberete některý z různých barevných variant fonendoskopů v internetovém obchodě Medical Uniforms. Jejich nabídka je více než bohatá.

Sdílet článek