Cena práškového lakování vás překvapí

Čím a jak lakovat kovy? Při výběru vhodné metody byste měli zohlednit i ekologickou stránku věci. Hitem současné doby v tomto ohledu je práškové lakování.

Práškové lakování (někdy se setkáte s pojmem komaxit) je moderní technologie povrchové úpravy kovů zajišťující jednu z nejkvalitnějších povrchových úprav práškovými barvami. Po jejich nanesení dochází k jejich vytvrzení při teplotě 150 až 200 stupňů Celsia. Hlavní výhodou této metody je její ekologická nezávadnost. Práškové barvy nijak neznečišťují životní prostředí. Velmi lákavá zkrátka je ale i práškové lakování cena

Obraťte se na profesionály

Práškovým lakováním se již od roku 1991 zabývá ostravská společnost HP lak s.r.o., která disponuje hned několika lakovacími kabinami. Práškovou lakovnou XXL, průběžnou lakovací linkou a ručním pracovištěm. Obrátit se na ni můžete s požadavkem lakování jak malých kusových zakázek, tak i velkorozměrných dílů až do hmotnosti 1 500 kg. 

Kvalitně, rychle a technicky na úrovni

Problémem není ani lakování tvarově složitých dílů a korozně namáhaných dílců. Stejně jako dvoubarevné lakování, tmelení výrobků a krytí závitů a ploch. Veškeré zakázky jsou zpracovány kvalitně, technicky na velmi vysoké úrovni a rychle. Výměna odstínu je v lakovacím centru GEMA s plastovou kabinou otázkou dvaceti minut. 

Ruční i automatické lakování

Kusové a malé zakázky jsou lakovány ručně v samostatných kabinách, ty větší pak buď v linkové kabině s programovaným pohybem pistolí či pohybovými automaty s ručním předstřikem a dostřikem. Výběr samotného práškového laku a vhodný druh povrchu laku závisí na charakteru výrobku, materiálu povrchu, jeho konečného užívání a životnosti. Určitě si ale vyberete. HB lak má skladem více než 350 práškových laků.

Práškové lakování cena

Cena práškového lakování závisí na mnoha faktorech. Ovlivňuje ji počet lakovaných kusů i vrstev, kvalita povrchu, velikost a hmotnost dílu stejně jako tvar výrobku. O kompletní ceník můžete zažádat na odkazu prášková barva komaxit cena.