Batoh na kolo od tvůrců Singltreků

batoh na kolo

Už se nemůžete dočkat, až začne cyklo sezóna a vy konečně vytáhnete kolo ze sklepa, oprášíte ho a vyrazíte na hory i po proudu řeky? Připravte se na sezónu včas, a hlavně pořádně! Nejen na kole vám nesmí chybět funkční oblečení, díky němuž si zajistíte komfort a příjemný pocit i po dlouhých kilometrech, a samozřejmě též doplňky pro vaše cennosti a drobnosti. Vyrazit na kolo bez batohu je dnes prakticky nemožné.

Outdoor batohy pro náročné

Kdo hledá opravdovou kvalitu a investici, může si vybrat sportovní batoh na bajkshopu od tvůrců Singltreků v České republice. Vysoce kvalitní a propracované batohy vás překvapí řadou chytrých funkcí i hi-tech materiály, díky nimž překonáte každé počasí, aniž by obsah uvnitř batohu utrpěl škody. Sportovní batohy na kolo vynikají lehkostí a dostatečným objemem pro vaše individuální potřeby. Vleze se vám do nich náhradní oblečení, svačina i menší nákup. Nároční jezdci ocení batoh s páteřákem. Ten je lehký, ohebný a zajišťuje ochranu zad. Kromě celých batohů, jež si smíte vybrat podle svých preferencí, se nabízí i samostatné chrániče a díly, které se dají spojit s chráničem zad a je tak pouze na vás, pro jaký model batohu se rozhodnete. Díky tomu si můžete najít vhodné řešení na kolo, na lyže i vysokohorskou turistiku. Vždy záleží pouze na vás, nemusíte se nijak omezovat ani řešit, zda je batoh příliš velký či naopak prostorově nedostačující.

Stylový design neomrzí

Batohy jsou navrženy předními designéry a kromě materiálů kombinují veselé barvy a nápisy. Některé batohy vám umožňují vložit hydro-vak a zajistit si pitný režim kdekoliv a kdykoliv. Mnoho batohů disponuje též upínacím systémem pro uchycení přilby či chráničů, lyží, snowboardu anebo cepínů. Jakmile se pokocháte designem a vychytávkami, čeká vás uvnitř batožiny také řada benefitů. Ostatně přesvědčte se sami, jak je jednoduché najít dokonalý batoh!

Sdílet článek