Dílna jako ze škatulky

tools-864983_1920


Chcete mít ve své dílně vše přehledně zorganizováno? Hledáte pěkný nábytek do své firmy? Chybí vám úložný prostor? Pak je potřeba si koupit nějaký nábytek, který je pro tyto účely přímo určený. Nábytek POLAK CZ je české výroby, splňuje veškeré požadavky na dílenské zařízení a je opravdu univerzální. Sortiment této společnosti najdeme ale i na mnoha českých sportovištích a ve školních šatnách.

Dílenský nábytek POLAK s více než dvacetiletou tradicí je ergonomický, moderní a bezpečný. Hodí se do všech typů provozů a pro své skvělé vlastnosti se prodává nejen u nás, ale do zahraničí. Firma neustále vyvíjí nějaké novinky a sortiment je nejširší v ČR. Základem nabídky jsou dílenské stoly, vozíky a skříně vhodné do jakéhokoliv prostoru. Určitě ceníte vzájemnou kompatibilnost dílů, možnost postupného rozšiřování a také možnost přizpůsobit si jednotlivé části svým vlastním požadavkům. Vaše dílna bude vypadat moderně a přitom bude funkční.

S dobrým vybavením a zázemím jde práce hned lépe. Jaký si u firmy POLAK CZ vybrat? Sortiment je přehledně rozdělen do dvou hlavních kategorií, kterými jsou „vybavení šaten“ a „dílenský nábytek“.

Nábytek do dílen a provozů

Co vše patří k vybavení dílny a jaký nábytek nám pomůže si věci zorganizovat? Dílenské stoly nebo ponky patří k základům, které by neměly chybět žádnému kutilovi a v žádné dílně. Jak zajistit, aby nábytek vyhověl každému i přes rozdílné požadavky? Firma POLAK to řeší vysokou variabilitou výrobků. Každý zákazník si může zvolit velikost nábytku, materiál, vybavení, uspořádání a podobu pracovní desky. Se stolem na míru vám půjde práce rázem lépe od ruky. Praktický je dílenský vozík. Díky němu máte vše pořád po ruce a jednodušeji udržíte pořádek. Plechové skříně se hodí i do náročných provozů, mohou být různě vybaveny a jejich prostor bohatě členěn. Nechybí zásuvky, rolety, plastové boxy, možnost uzamykání, praktická kolečka, větrání a další vychytávky. Pro pohodlné uložení nástrojů využijete strojní skříně.

Sdílet článek