Catering nové doby. Na tradiční chlebíčky zapomeňte!

Zdravý catering

Office catering nebo občerstvení na společenskou událost nemusí být nuda. Dávno už firmy nerozváží jen chlebíčky s bramborovým salátem a tradiční obložené mísy. I v cateringu si své slovo vzal zdravý životní styl a kreativita. Nechte se inspirovat, uvidíte, že se vám samotným za chvíli začnou sbíhat sliny!

Profesionálně připravené pokrmy, využívání sezónních potravin, čerstvost a dokonalý plating. I tohle všechno se vám může objevit na talíři, když si objednáte cateringové služby. A pozor, to nejsme v MasterChefovi! Co tedy moderní online catering nabízí?

Lehké občerstvení na firemní meeting

Jiné pohoštění budete vybírat pro oslavu narozenin a jiné pro firemní setkání. Na neformální schůzky s kolegy nebo obchodními partnery se hodí zdravé lehké jídlo. Jsou to třeba čerstvé salátové misky, žitné chlebíčky s domácími pomazánkami, nebo krájená zelenina s bylinkovými dipy. Můžete si vybrat zdravý catering ve veganské, vegetariánské nebo bezlepkové variantě.

Pestrá tabule na svatbu nebo narozeniny

Pokud se jedná o slavnostnější příležitost, je potřeba tomu přizpůsobit i jídlo. Na stole musí být velké množství chutí, barev i konzistencí. Kreativitě se meze nekladou. A tak na svatbě nebo jiné oslavě nesmí chybět maličké jednohubky s různými pomazánkami, teplý bufet, který neodolatelně voní masem. Sladké koláčky a minidortíky jak pro milovníky čokolády, tak ovoce.

Zdravé stravování pro zaměstnance

Všichni se setkáváme s tím, že firemní kantýny sice nabízí levná jídla, ale jejich kvalita a vzhled není nic moc. Věřte, že i tady doba pokročila a „gulášovka“ může vypadat úplně jinak než jako oranžová voda nalitá v oprýskané misce. I firemní stravování může mít úroveň.

A navíc catering cena v moderním stravování není nijak přemrštěná, a to ani v Praze. Mrkněte sami!

Sdílet článek