Chceš psát pro Scribbler?

Každým dnem máme více a více čtenářů a nechceme usnout na vavřínech! Hledáme nové redaktory a redaktorky, kteří by rozšířili naše řady a pomohli nám ze SCRIBBLERU vybudovat stránku, kde si každý najde to, co se mu líbí. Myslíš si, že by tě bavilo psát články, které uvidí desítky tisíc lidí měsíčně? Chtěl/a by sis vyzkoušet práci internetového redaktora? Hledáš kvalitní reference pro svou budoucí práci nebo chceš nasbírat zkušenosti? Tak se nám ozvi a uvidíme, co se s tím dá dělat.

O SCRIBBLERu

Scribbler je tu pro své čtenáře od 1. června roku 2013, je to tedy ještě takový malý panic v branži oproti ostatním magazínům, ale to nám nebrání, abychom se o něj starali a vyvíjeli ho, až z něj uděláme přesně takový magazín, jaký bychom si všichni přáli. Soustředíme se na nejrůznější témata: vaření (klasika, vegan a raw kuchyně), umění (od filmů a hudby po autorské články našich redaktorů), lifestyle (módní trendy, tipy a triky na krásu a zdraví, inspirace a návody do domu a bytu), příroda a zvířata a nově DIY.

Koho hledáme?

Hledáme super lidi, kteří umí dobře česky, je jim více jak 18 let (kvůli možnému výdělku a zodpovědnosti) a hlavně je musí bavit psát! Nikoho nenutíme přidávat x článků denně, ale je zapotřebí být aktivní a pracovat (1 článek týdně je takové minimum, abychom věděli, že to myslíte vážně).

Aktuálně hledáme „flexibilní“ redaktory odhodlané přispívat do nejrůznějších kategorií a schopné vytvořit čtivý a zajímavý text například o zero-waste, hygge, ale i elektrotechnice, bankovních produktech nebo realitách.

Co můžeš čekat od nás?

  • Budeš součástí skvělého týmu, přiučíš se spoustě věcí a získáš hromadu nových zkušeností, které budeš moci uplatnit při práci v časopisech, novinách, magazínech … a taky v reklamním sektoru.
  • Vytvoříš si zajímavé portfolio / reference pro tvého budoucího zaměstnavatele a v případě spokojenosti ti napíšeme skvělé hodnocení.
  • Pokud se osvědčíš a budeš aktivní, tvé články budou čtené a chtěné, tak si přijdeš na pěkné peníze, které se hodí každému studentovi, matce na mateřské a i dalším … co je lepšího než dělat něco, co tě baví, a ještě za to dostávat zaplaceno? DREAM DŽOB.

Jak nám dáš o sobě vědět?

Neposílej žádný ohraný motivační dopis ani životopis. Je nám jedno, jestli máš reference nebo ne. Ukaž nám, co v tobě je …  buď pošli zpracovaný článek, který by se podle tebe hodil na náš magazín a přihoď nějaké info o sobě, a nebo nám rovnou napiš a my ti s výběrem článku pomůžeme.

Napadá tě jiný způsob, jak se jinak na našem magazínu podílet? Napiš taky !

Napiš na email makemoneysro@gmail.cz a do předmětu nezapomeň uvést důvod, proč nám píšeš. Pošli to, o co tě výše prosíme, něco o sobě a klidně napiš, proč pro nás chceš psát nebo proč bys to měl/a být zrovna ty. Před odesláním emailu si ještě rozmysli, jestli to je opravdu něco, co bys chtěl/a dělat.

TĚŠÍME SE NA TVŮJ EMAIL!