Dovolená Řecko

Řecko

Řecko je překrásná letní destinace plná hezkých holek, pohledných chlapců a se spoustu noční zábavy. Určitě jste již slyšeli o plážích a hezkém počasí. To je ale informace spíše pro ty starší, a pokud jedete do Řecka s partou dobrých lidí, budou vás spíše zajímat bary, muzika a noční život celkově. V Řecku se teploty drží kolem třiceti stupňů a je neustále modrá obloha bez jediného mráčku. To samozřejmě vede ke krásné teplé noci, kdy se můžete s přáteli kromě barů bavit také na plážové párty nebo kdekoliv, kde se vám bude zrovna líbit.

Země plná slunce

Ať už se v Řecku vydáte kamkoliv, bude vás vždy doprovázet hezké počasí a slunce. Řecko celkově nabízí desítky destinací, ve kterých můžete se svými přáteli strávit dovolenou.

Důležitá je samozřejmě také cena takového výletu. Na internetu existuje nespočet různých portálů, které srovnávají zájezdy do Řecka a jejich ceny. Většina z nich následně vystaví voucher, na základě kterého pak u cestovní kanceláře dostanete svůj zájezd. V takovém případě je k ceně zájezdu připočítána také odměna pro srovnávač, který zájezd zprostředkoval. Takto ale nefungují všechny srovnávače a některé se snaží vaší peněžence opravdu ulehčit. Jedním z takových srovnávačů je například NewTravel.cz, který nabízí first minute i last minute do Řecka.

Opravdu nejlevnější

Srovnávač NewTravel.cz zájezdy sice zprostředkuje, ovšem nebere si za vaši objednávku žádné odměny. Oproti ostatních srovnávačům, s NewTravel.cz si rezervujete svou dovolenou přímo u cestovní kanceláře. Nedostanete tedy žádný voucher, který je potřeba následně vyměnit za samotnou dovolenou, ale lístek přímo do ráje.

Hned tak budete bezpečně vědět, zda je váš termín volný, a zda vaše platba dorazila na správné místo. Stejně tak všechny případné nesrovnalosti můžete řešit přímo s cestovní kanceláří, která se rozhodně nebude odvolávat na srovnávač, jež dovolenou zprostředkoval.

Sdílet článek