Pohádková dovolená ve Španělsku – poznejte krásy jihu

zájezdy do Španělska

Zasněně si prohlížíte katalogy cestovních kanceláří a představujete si, jak úžasnou dovolenou byste mohli prožít? O Rozlehlých plážích, nádherném moři a pohodově strávených dnech nemusíte jenom snít! Nabídka zájezdů a zahraničních pobytů zahrnuje velké množství destinací, které vás uchvátí cenou, atraktivitou i netradičními možnostmi trávení volného času.

Španělsko je rájem krásných ostrovů

Každoročním cílem lidí z celého světa je temperamentní Španělsko. Země je proslulá množstvím ostrovů, kde jsou vystavěny luxusní hotelové komplexy se špičkovým servisem. Mallorca, Ibiza nebo Menorca jsou vůbec nejoblíbenějšími ostrovy turistů díky širokým písčitým plážím a jejich nedaleké vzdálenosti od hotelu. Děti si užijí vodních radovánek nejen v moři, ale také v bazénech s atrakcemi. Během dovolené lze rovněž využít nabídky zajímavých poznávacích výletů, a poznat tak i jinou tvář jižní země.

Newtravel.cz – přehledný a spolehlivý srovnávač zájezdů

Konkrétní lokalitu a resort si můžete jednoduše vybrat z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetového srovnávače NewTravel.cz. Prohlédnete si zde zájezdy do Španělska poskytované různými cestovními kancelářemi, získáte okamžitý přehled o cenách a dovíte se veškeré potřebné informace týkající se cílové destinace i ubytování. Cestovní smlouvu pak uzavřete přímo u cestovní kanceláře. Rozhodnete-li se pro odjezd na poslední chvíli, budete překvapeni výhodnými cenami a akcemi.

Španělsko stokrát jinak

Slunečné počasí a nejen proslulé pobřeží Costa Brava udržuje Španělsko dlouhodobě mezi nejčastěji poptávanými zahraničními pobyty.  Můžete jej navštívit několikrát za život a pokaždé se seznámíte s novými místy a zvyky. Místní lidé jsou přátelští a dokážou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, z níž se budete jen neradi vracet zpět do domoviny. Dovolená ve Španělsku je skutečným zážitkem, který stojí za vaši investici. Ochutnejte tradiční paellu anebo si vyzkoušejte vášnivé flamengo při západu slunce!

Sdílet článek