Penzion na jižní Moravě: Atraktivní místo pro trávení dovolené i rodinné oslavy

Penzion Pavlov

Už se těšíte, až koronavirová pandemie bude za námi a my budeme moci úplně normálně žít se vším, co k tomu patří? Zatím musíme dodržovat vládní nařízení a čekat, až tato nepříjemná doba skončí. V plánování vám ale nic nebrání. Jezdíte rádi na kole a hledáte zajímavé místo, kde byste mohli strávit svoji letní dovolenou? Penzion na jižní Moravě vás rád uvítá pod svou střechou.

Jižní Morava má neopakovatelné kouzlo

Jihomoravská krajina je protkána vinohrady a cyklostezkami, kterými je možné brázdit a poznávat krásy naší vlasti. Vinné sklípky tu čekají právě na vás, aby vás pohostily svými vybranými bílými a červenými víny. Pokud hledáte levné ubytování, Pavlov je možná tím pravým místem pro vás. Obec se nachází v oblasti známé jako Pálava, přímo pod zříceninou hradu Děvičky a jen kousek od vodní nádrže Nové Mlýny. 

Zde je možné se věnovat opalování a lenošení u vody, koupání i vodním sportům. Příjemné prostředí vás nabije pozitivní energií a vy opět budete moci sršet elánem. Už jen pohled na zdejší mírně zvlněnou krajinu odplaví nahromaděný stres a blahodárné sluneční paprsky podpoří ozdravný proces.

Příjemný penzion s restaurací 

Penzion Pavlov vás uhostí pohodlnými pokoji s vlastním sociálním zařízením, v nichž budete moci spočinout po dni stráveném na kole či u vody. Hlad zaženete v jeho restauraci, která se zaměřuje na tradiční jídla české kuchyně i speciality mistra kuchaře. Je libo vepřová panenka se šípkovou omáčkou a opékanými brambory, nebo byste si raději dali smažená krůtí prsa s hranolky a tatarskou omáčkou? 

Raději si ohřejete vlastní jídlo v mikrovlnné troubě? Není to žádný problém, protože na každém patře se jedna nachází. Samozřejmostí je dostupnost Wi-Fi zdarma, lednice a vysoušeč vlasů, které pobyt v Pavlově zpříjemní. Pokoje prošly nedávno celkovou rekonstrukcí a nabízejí komfort, na který jste zvyklí.

Sdílet článek