Hledáte levnou dovolenou? Víme, jak ji najít

dovolená

Také si chcete užít příjemnou dovolenou a zároveň za ni nechcete utratit majlant? Pokud je tomu skutečně tak, podívejte se na naše tipy, jak můžete ušetřit. Prvním krokem je určitě volba správné cestovní kanceláře, nebo agentury. Ta ovlivňuje výsledné ceny, za které můžete na dovolenou vyrazit právě vy sami. Mezi naši volbu patří dovolená s TipTravel.cz. Tuto možnost doporučujeme hned z několika důvodů. Kromě ceny vás zcela jistě potěší i další pozitiva, mezi která se řadí:

  • Jistota bohatého výběru destinací
  • Široký výběr jednotlivých typů zájezdů
  • Last i first minute nabídky

Vyrazte na vlastní pěst

Druhým krokem, jak můžete ušetřit, je určitě zájezd realizovaný tak, že na něho vyrazíte takzvaně na vlastní pěst. Možnosti jsou hned dvě. Ta první je spojena s tím, že si vše zařídíte sami, před odjezdem. Druhá možnost je následně spojena s tím, že můžete vše vyřizovat až na místě. V tomto ohledu jasně dominuje levná dovolená v Chorvatsku, popřípadě i dovolená v Itálii. V obou případech se jedná o země, kam lze přijet takzvaně na blind a díky bohatému výběru apartmánů lze najít levné ubytování v lákavých lokalitách. Ušetřit lze oproti cestovní kanceláři i několik desítek procent.

Zkuste levnější destinace

Třetím naším tipem, jak můžete ušetřit, je volba obecně levnějších destinací. Mezi hity letos patřilo Turecko a Tunisko. Pokud chcete zůstat raději v Evropě, určitě můžete. Jedním z lákadel je například Bulharsko, zatímco druhým je last minute na ostrově Rhodos. Právě ta může být skvělým lákadlem jak pro jistotu nízkých cen, tak i pro možnost poznat krásné pláže, čisté moře, ale i památky, které rozhodně patří k tomu nejzajímavějšímu na světě. Pro milovníky odpočinku, ale i aktivního poznávání kombinace, která rozhodně nezklame. Stejně jako celá řada dalších unikátních řeckých destinací.

Sdílet článek