Apartmány Nassfeld – ráj českých turistů

ubytování Nassfeld

V jižním Rakousku, nedaleko hranice s Itálií, asi 45 km západně od Villachu, leží krásné horské městečko Tröpolach. Městečko stejně malebné, jako všechna ve zdejších horách. Pro nás, Čechy, o to zajímavější, že zde najdete ubytovací zařízení s českou obsluhou.

Vhodné pro Čechy

Kdyby mi někdo ještě před deseti lety doporučil místo kdekoli v Evropě s tím, že je zaměřeno na českou klientelu, byla bych ostražitá. Neměli jsme dobrou pověst, takže i majitelé penzionů občas nabízeli Čechům nestandardní služby.

Dnes je to jinak.

Přesvědčit vás může právě ubytování Nassfeld, 21 moderně zařízených apartmánů splňujících všechno, co si od pohodlného ubytování můžete slibovat.

Zázemí pro zimní i letní sporty

Rakouské centrum  Nassfeld – Hermagor je místem, kde si užijete asi 110 km udržovaných sjezdovek s 38 lanovkami v zimě, zároveň se pyšní 300 slunečnými dny v roce. Je tedy vyhledávaným rekreačním střediskem i pro možnosti horské i silniční cyklistiky, pěší turistiku a nordic walking, pro které je zde připraveno více než 1000 km značených stezek. Na řece Gail je oblíbený rafting, na jezeře pak kanoistika i potápění.

Veškeré sportovní zázemí počítá i s rodinami s dětmi, obtížnost tras je zastoupená už od těch nejjednodušších. Pro děti je tu připraveno hodně atrakcí, které je zaujmou i unaví a vy si tak užijete příjemný večer ve dvou.

V poměru k ceně úroveň ubytování překvapí

Samotné apartmány Nassfeld jsou příjemným překvapením. Všechny jsou zařízeny pohodlným moderním nábytkem, mají vybavenou kuchyňku, obývací pokoj s televizorem s českými programy, k dispozici je i wifi free. U většiny apartmánů je balkón s venkovním posezením. Cena apartmánu pro dva začíná na 30 € za noc, tím se apartmány stávají lákavou a atraktivní nabídkou.

Když na vás navíc během celého pobytu mluví personál česky, je vám k dispozici dětské hřáště a Saunahaus, je těžké odolat.

Sdílet článek