Zánovní nákladní technika na prodej i k výkupu

nákladní vozy nad 7,5t

Bezpečný prodej nákladních vozidel je možný pouze u ověřených společností, které mají s tímto druhem služby letité zkušenosti a sází na férové jednání i individuální domluvu. Známá společnost TruckCentre s dlouholetou tradicí na trhu a více jak 20 letými zkušenostmi s prodejem a výkupem ojetých nákladních aut, přívěsů či návěsů nabízí atraktivní služby a profesionální přístup v každém detailu, třeba oblíbený komisní prodej a stejně tak vozidlo na protiúčet. Výkup nákladních vozidel je tak doopravdy bezpečný!

Užitková auta pro soukromé i pracovní účely

Prodej nákladních vozů, respektive užitkových aut, zahrnuje různé typy dodávek, sestává ze zánovních vozidel až po starší kousky, které sice něco už pamatují, ovšem v poměru ceny a kvality poslouží ještě dlouhé roky. Díky internetovému přehledu si můžete prohlédnout vozidla za celou cenu i při měsíčních splátkách a vidět také reálné fotografie včetně kompletní výbavy, najetých kilometrů i značení. Pokud zvažujete nákup dodávky, určete si nejprve, k jakým účelům ji chcete využívat. Praktická dodávka poslouží k soukromým účelům, třeba během stěhování, stavebních úprav nebo zahradnických prací v letní sezóně.  Mladí dobrodruzi využívají po domácku upravené dodávky k levnému cestování. Zajímáte se o nákladní vozy nad 7,5t? Pak určitě očekáváte, že se vaše investice do nákladního vozidla náležitě zhodnotí. Vsaďte na přední značky a volte třeba modely Renault, Mercedes, Volvo popřípadě Iveco. Samozřejmostí je také požadovaný komfort v kabině náklaďáku. Výbava vozů často zahrnuje autorádio, airbagy i ABS nebo centrální zamykání a klimatizaci.

Ocenili byste pomoc s financováním?

Ani to nebude problém! Jakmile si vybere nákladní techniku, popřípadě vůz, obraťte se na finančního specialistu, díky němuž získáte potřebný finanční obnos za atraktivních podmínek. Leasing a úvěr bude ušitý přímo na míru vám a to i v případě, že pocházíte ze Slovenska. A že jste na svůj vytoužený vůz zatím nenarazili? Kontaktujte lídra v oblasti prodeje užitkových aut a uvidíte, že vám požadovaný model ve výbavě zajistí.

Sdílet článek