Vítejte na cestách bez nehod

dopravní zrcadla

Každý účastník silničního provozu musí nejen perfektně ovládat naučená pravidla, znát značky a být přesvědčen o bezvadném technickém stavu svého vozidla, rovněž musí zajistit bezpečný a plynulý provoz na všech pozemních komunikacích. Značky, semafory a asistence policistů pomáhá udržovat provoz na frekventovaných i méně přehledných cestách a úsecích. Všechny značky ale musí splňovat normy a kritéria, proto se postupně mění za nové, vyhovující provedení. Stejné je to u dopravních zrcadel, díky nimž vidíte i do zatáček a špatně dostupných míst.

Prodej, pronájem i montáž dopravní značky

Dopravní zrcadla jsou nezbytným vybavením na těžko přehledných úsecích a všude tam, kde hrozí časté nehody. Díky zrcadlům vidíte „až za roh“ a víte, že můžete vjet do komunikace, aniž by došlo ke kolizi s jiným vozem, chodcem či cyklistou. Dopravní zrcadla mohou mít kulatý i hranatý tvar a postupně jsou u nás nahrazována modernějšími variantami. Ty garantují vynikající přehlednost a dobrou viditelnost. Rovněž další bezpečnostní prvky na cestách prodávají, pronajímají a též instalují odborníci zabývající se rovněž ručním a strojovým dopravním značením nebo zajištěním dopravních uzavírek. V jejich výčtu najdete i služby spojené se světelnou signalizací.

Bezpečnost na prvním místě

Správně umístěné a namontované dopravní značení výrazně snižuje riziko dopravní nehody. Zrcadla jsou toho důkazem, neboť se využívají především na nepřehledných cestách. Budete-li správně používat dopravní značky a využívat jejich benefitů, zamezíte nehodě a zároveň získáte perfektní přehled o pohybu na vozovce. Zrcadla se pak umisťují zejména na křižovatky bez světelného označení. Veškeré dopravní značení je vyrobeno z odolných a stálých materiálů, které jsou navrženy tak, aby obstály za každého počasí a zároveň vynikly dlouhou životností.

Sdílet článek