Už žádné trable s parkováním na Ruzyni

místa k parkování

Život se zrychluje a svět globalizuje. Díky rozvoji letecké dopravy je dnes snadné za několik hodin přeletět přes půl zeměkoule a během jednoho dne vyřídit záležitost, která by ještě před sto lety trvala měsíce. Létání jako běžná součást přineslo lidem úsporu času, peněz i pohodlí.

Cestování letadlem je považováno za nejbezpečnější formu dopravy vůbec. Jedinou nevýhodou, kterou v sobě doposud skýtá, je absence dostatečných kyvadlových transferů na letiště. Mnoho lidí je proto nuceno používat své osobní vozy, pro které ale není v bezprostřední blízkosti terminálu dostatek místa k zaparkování.

Výhody sekundárního parkoviště

Možnost solidně parkovat na letišti v Praze přináší projekt Smile parking. Díky této unikátní službě lze dojet autem až přímo k terminálu a poté v klidu s kufry vystoupit. O přeparkování vozu se postará profesionální kurýr, který jej přemístí na sekundární parkoviště. To je dokonale hlídané a zabezpečené proti odcizení nebo případným vandalům.

Služby Smile parking můžete využít neomezeně dlouho. Týdenní parkování vás přijde na neuvěřitelných 890 korun. Pokud necháte auto na parkovišti čtrnáct dní, zaplatíte 1400 korun. Při měsíčním stání uhradíte pouhé 2000 korun. Po příletu nazpět vám bude auto opět přistaveno k terminálu. Vy za službu zaplatíte hotově nebo platební kartou a můžete bez dalšího zdržení pokračovat směr domov.

Auto jako ze žurnálu

V mezičase, kdy se budete vznášet v oblacích, bude vaše auto v těch nejlepších rukou. Záleží jen na vašem přání, zda se k bezpečnému hlídání přidá i čištění a mytí. Další služby k parkování totiž přestavují venkovní mytí, čištění interiéru a tepování sedaček, to vše na profesionální úrovni. Dále není problém dohustit pneumatiky nebo dobít baterii.

Za kompletní očistu vozu zaplatíte 1800 korun, valet parking (odvoz a přistavení vozidla na letiště) je pak už zahrnut v základní ceně. Pražská služba Smile parking vám ušetří nejen nervy a čas při hledání volného místa k parkování, ale navíc vám auto za pár korun „vypucuje“. 

Sdílet článek