Spedice, logistika, skladování i cross docking na jednom místě

spedice a spediční služby

Jste nováčky v oboru a vlastně teprve zjišťujete, jaké možnosti logistiky a spedice se vám nabízí? Nebo jste na trhu ustálenými hráči, avšak přemýšlíte, jak byste mohli tuto součást svého podnikání vylepšit? Odpověď je jasná. Najděte si dobrého partnera, který poskytuje celou řadu služeb a navrhne vám řešení na míru.

Tím partnerem může být například společnost TEN EXPRES s.r.o., která nabízí autodopravu, skladování, spedici, logistiku a také cross docking, jehož cílem je snížení počtu manipulací se zásilkami.

Logistika, nebo spedice? Je mezi nimi rozdíl!

Je-li doménou firmy logistika, znamená to, že se o celou přepravu postará kompletně sama. Což sice zní hezky, nicméně možnosti jsou pak omezenější. Naopak spedice a spediční služby znamenají spolupráci vícero firem. Spediční firma má celou řadu partnerů, za jejichž spolehlivost ručí. Díky spolupráci s nimi nabízí opravdu rozsáhlé spektrum služeb, vaše zásilky či zboží dokáže přepravit do nejrůznějších koutů světa.

Mimochodem, podle odhadů je dnes 80 % mezinárodní přepravy realizováno prostřednictvím spedičních společností.

Nechte si navrhnout cenu

Máte zájem o jednorázovou nebo pravidelnou přepravu? Stačí se ozvat a na základě poptávky vám bude připravena cenová nabídka. Není problém přepravit nadrozměrné a speciální zásilky, za příplatek také expresní zásilky. Cena je konečná, vy nic dalšího neřešíte. Celní deklarace v případě převozu do jiné země není vaše starost. Spediční firma má s vyřizováním formalit dostatek zkušeností.

Evropské silnice brázdí od roku 1990

Bližší informace najdete přímo na webových stránkách firmy www.tenexpres.cz. Dozvíte se tam také, že po silnicích celé Evropy působí již od roku 1990, má k dispozici skladovací haly o celkové ploše 7000 m2 a při přepravě využívá nejnovější principy i technologie. Neváhejte se ozvat.

Sdílet článek