Pravidelný servis vozu prodlouží jeho životnost

renault servis

Asi všichni bychom si přáli auto, které jezdí a nic, kromě pohonných hmot, nepotřebuje. Každodenní jízdou dochází k opotřebení dílů i u nových vozů. Aby nedošlo k větší škodě a mechanickému zničení, je nutný pravidelný servis, který se odvíjí od počtu ujetých kilometrů. Pokud jej zanedbáváte a necháte na sebe blikat kontrolky jako vánoční stromeček, budete asi nemile překvapeni, až vůz povezete na technickou. Je dost pravděpodobné, že vás vyhodí právě jen za ty kontrolky, i když se vůz jeví v pořádku. Navíc dlouhodobé zanedbávání například výměny oleje může mít fatální následky i pro vaši peněženku.

Když automechanik ví, co dělá

Lidé mají mylné představy o tom, že servis je tahání peněz z lidí a že je drahý. Pokud mechanik svou práci ovládá, udělá to, co je potřeba, a vy platíte jen za skutečný a nezbytný výkon. V Renault Retail Group jsou svým klientům schopni a ochotni poskytnout video-dokumentaci z celé servisní prohlídky. Navíc vám zapůjčí po dobu odstavení vašeho vozu náhradní auto, aby vám neuniklo nic důležitého a zůstali jste mobilní.

Jak už z názvu firmy vyplývá, specializují se na francouzská auta značky Renault. Tým špičkových odborníků ovládá i speciální diagnostiku těchto vozů. Jejich služby jsou však všestranné, poskytují i autorizovaný Dacia servis. Vlastníkem Dacia je už několik let právě Renault, proto tyto dvě značky k sobě mají tolik blízko. Renault servis provede jakékoli opravy na vašem vozu za použití originálních dílů za smluvní ceny.

Vůz z druhé ruky

Někdy dáme přednost koupi auta, které už je ojeté. Na těchto vozech není nic špatného, naopak mívají velice sympatickou cenu. Abyste při koupi neprohloupili, nakupujte v prodejnách, kde vám dovolí nahlédnout do historie vozu. Značkové prodejny navíc z velké části prodávají jako ojeté vozy předváděcí auta nebo auta dříve určená k pronájmu. Tyto automobily jsou pak v perfektním stavu, za který ručí sami prodejci.

Stále váháte? Inspiraci a odhodlání pro koupi ojetého vozu najdete zde.

Sdílet článek