Operativní leasing – chytré řešení pro financování vozu

půjčka na auto

Vaše staré auto dosloužilo a vy přemýšlíte, který model oblíbené značky vybrat jako nového člena rodiny? Atraktivní nabídka vozů vám učaruje nejen nadčasovým designem, ale též detailně propracovaným interiérem a úsporným motorem. Inovativní technologie se promítají také do technické specifikace a komfortních funkcí, s nimiž můžete například bezdotykově otevírat kufr vozu, nastavit adaptivní tempomat, nechat si hlídat jízdní pruh i vlastní únavu. Sníží se nejen spotřeba paliva, ale zároveň se zlepší jízdní komfort a bezpečně ujeté kilometry. Jestliže nemáte dostatek peněz pro nízkou či vyšší akontaci nového automobilu, využijte výhod operativního leasingu!

Auto na splátky? Zahrňte si náklady do podnikání

Tato forma leasingu slaví obrovský úspěch u soukromých osob i podnikatelů. V operativním leasingu jsou zahrnuta všechna pojištění a kromě toho, že nemusíte platit ani korunu dopředu stejně tak neřešíte prodej auta. Jakmile operativní leasing skončí, automobil vrátíte a vezmete si opět nový vůz podle svých představ. Tím pádem vám odpadají starosti s hledáním kupce, řešení havarijního pojištění nebo servisními službami. Nastavíte-li si operativní leasing včetně servisu, nemusíte řešit výměnu pneumatik, přezutí, drobné opravy, doplňování potřebných kapalin nebo výměny náhradních dílů.

Všechny návštěvy certifikovaného servisu, jenž pracuje s originálními díly, jsou zahrnuty v konečné ceně leasingu a přesvědčí vás, že auto na splátky může být doopravdy výhodné a maximálně komfortní! Podnikatelé určitě ocení i možnost zahrnout si náklady spojené s provozem automobilu na operativní leasing do nákladů. Nová auta na leasing včetně skladových SUV a rodinných aut najdete online například zde driveto.cz/operativni-leasing, kde nechybí ani žhavé novinky z dílen předních automobilek.

Dostupná půjčka na auto

V loňském roce pojišťovny výrazně prodělali na leasingové formě financování. Pojišťovny zdražují, odnáší to operativní leasing a majitelé budoucích vozidel mohou čekat drobné změny. Pojišťovny se ale shodují na tom, že se zaměří spíše na riziková vozidla a řidiče. Dá se ale předpokládat, že v letošním roce se nepatrně zvýší cena za povinné ručení, stejně jako vyšší částky budou platit mladí a nezkušení řidiči či vlastníci drahých a často kradených aut. Stále rostoucí zájem o operativní leasing se zvedá nejen v řadách fyzických osob, ale rovněž u firem, které neustále rozšiřují svůj vozový park a jsou spokojeni právě proto, že jim odpadá řada starostí s provozem i servisem. Vyberte sis svého budoucího plechového miláčka a nechte si spočítat finální podobu operativního leasingu a přesvědčte se, jak snadné a cenově dostupné dnes může být bezpečné auto na operativní leasing.

Sdílet článek