EasyRent: Recenze autopůjčovny

autopůjčovna

S blížícími se prázdninami jsme doma museli začít řešit návštěvu syna, který i se svojí rodinou přijede do České republiky z Velké Británie na dovolenou. Protože často jezdíme na výlety po blízkém i vzdálenějším okolí, je pro nás výhodné si pronajmout minibus, do něhož se pohodlně vejde osm osob a pes, náš domácí mazlíček.

Na zdraví není možné šetřit

Letos jsem se už v průběhu měsíce června zaměřila na jednotlivé autopůjčovny a jejich nabídku. Protože peněz není nazbyt, zaujal mě pronájem vozu Opel Vivaro. Už jsem byla rozhodnutá si tento minibus pronajmout, ale pak se mi do rukou dostal test EURO NCAP, kde se uvádí, že Opel Vivaro má jen 3 hvězdičky. Vzhledem k tomu, že pocestujeme se čtyřmi dětmi, se mi to zdálo docela málo. Raději bych pronajala bezpečnější vozidlo.

Celou situaci jsme dlouho řešili s manželem a nakonec se rozhodli, že si opět vybereme nějaký minibus od autopůjčovny EasyRent, s ní máme již dobré zkušenosti. Je lepší si připlatit a cestovat pak v bezpečnějším voze než riskovat zdraví našich nejbližších.

Bezpečnost především

Vloni jsme cestovali v minibuse Volkswagen Transporter, který se ukázal jako velice pohodlný. Měli jsme ho půjčený ve variantě s nejdelším rozvorem kol, takže i cestující úplně vzadu si mohli pohodlně natáhnout své nohy. Tento rok bychom však chtěli vyzkoušet něco nového a naše volba padla na dva minibusy – Caravelle Long a Mercedes Vito. Všechny zmíněné minibusy od Easy Rent obstály v bezpečnostních testech na všech 5 hvězdiček. Navíc jejich velikou předností je třízónová klimatizace, jež ochlazuje celý prostor.

Pohodlí na cestách 

Automobily, které nabízí autopůjčovna EasyRent, jsou nové se 24hodinovou asistencí po celé Evropě a automatickou převodovkou. Řídit takový vůz je prostě radost. Nespornou výhodou je také nízká spotřeba paliva a pohodlí, které je při cestování s dětmi na delších trasách velice důležité.

Sdílet článek